גמ"ח – גמילות חסדים
בציבור הדתי והחרדי בעיקר, ישנה פעילות חברתית קהילתית ענפה-השאלת מוצרים וכלים שונים לתקופה קצרה שמטרתה לסייע לכל אדם ולכל דורש בעת מצוקה בשעת חרום וגם סתם באמצע השגרה… כי חבל להשקיע הרבה כסף לשימוש חד"פ.  ואנשים -אנשי חסד אשר ברשותם מוצר מועילים בטובם להעמיד את המוצר להשאלה לרשות הרבים..

הצגת הבעיה והפתרון של אבי (פרסונה -לווה מהגמח)

בעיה ללווה

כיום 2021 קשה מאד להשיג את הגמ''ח הרצוי - במצב שאתה מוצא את עצמך מחפש בספר טלפונים את הגמ''ח הרצוי וגם לאחר שאתה מוצא אין לך מידי הרבה פרטים חוץ ממספר טלפון וכתובת זאת אומרת שאתה לא יכול מידי לבנות על המוצר לצורך הענין לדוג מוצרי תינוקת אתה יודע שיש גמ''ח כזה אבל אתה לא יודע מה מצב המוצרים וכו....!

פתרון ללווה

אפליקציה שכוללת את כל סוגי הגמחיים עם אופציה לראות כל מוצר מה מצבו עם אפשרות לשריין בלי לחכות לשעות הגמ''ח שאז לברר מתי פנוי... אפשרויות של תשלום ושירות משלוחים

הצגת הבעיה והפתרון של דני (פרסונה -מלווה לגמח)

על המוצר

גמ''ח - גמילות חסדים בציבור הדתי והחרדי בעיקר, ישנה פעילות חברתית קהילתית ענפה-השאלת מוצרים וכלים שונים לתקופה קצרה שמטרתה לסייע לכל אדם ולכל דורש בעת מצוקה בשעת חרום וגם סתם באמצע השגרה... כי חבל להשקיע הרבה כסף לשימוש חד''פ.  ואנשים -אנשי חסד אשר ברשותם מוצר מועילים בטובם להעמיד את המוצר להשאלה לרשות הרבים.

בעיה למלווה

עיקר הבעיה של המלווה זה הטרטורים, זה להיות סביב הגמ''ח 24 שעות ביממה! אם זה בטלפון ואם זה שאנשים מגיעם לראות ולקחת את המוצר. אין לו טיפת פרטיות רק בלאגן בראש.

פתרון ללווה

אפליקציה שמאפשרת לך לשריין לבד! ולראות את המוצר בואריציות שונות. וכן שירות משלוחים או באיסוף עצמי שזה רק לבוא ולקחת! וכן ישנה אפשרות לעדכן להוסיף וכו....