עגלולה 

רקע

עגלולה חנות למוצרי תינוקות המשווקת מוצרים איכותיים ואמינים.

ביצענו אפיון מעמיק לעסק בכדי שיהיה יעיל כמה שיותר

לבעל העסק וכמובן לגולשים – 

ידידותי ונוח לשימוש

 תגללו  כדי לא לפספס את התהליך

מוזמנים לבקר באתר:)

 

בעיה\נתון

החנות ממוקמת בשכונה צדדית ואינה נגישה מספיק לקהל הרחב, ובכך נוצר שקהל הלקוחות מצטמצם לתושבי האזור בלבד.

פתרון\מטרה

אתר באונליין - שפשוט מנגיש את העסק לכל מקום ובכך מרחיב בצורה משמעותית את קהל היעד. תוך שילוב שירות משלוחים המאפשר רכישה ואספקת מוצרים מכל מקום שהוא.

תהליך אפיון המוצר:

פגישה עם בעל העסק
שיחה מעמיקה עם בעל החנות תוך שימת לב לדגשים החשובים ביותר. דוגמא של ציטוטים הנאמרו בפגישה. “אני רוצה אתר יוקרתי ונקי” “אני רוצה להדגיש את השירות שלנו” “אני רוצה לשלש את העסק ברווחים.”
01
שאלון לבעל העסק
לאחר שיחה עם בעל העסק והבנת הדברים בנקודות מלמעלה נשלח לו שאלון ממוקד ומפורט שיעזור לנו להבין את הצרכים, הדרישות, החולשות הכאבים, ומטרות. כדי להביא תוצר מושלם.-ולהגיע ליעד!!!
02
סקר משתמשים
תוך כדי שליחת שאלון לבעל העסק, הפצנו סקר משתמשים שיעזור לנו למקד מהן הציפיות והמטרות ולמי בדיוק פונה האתר.
03
הסקת מסקנות לאחר פגישה ושאלון
בעל העסק פירט לנו את החולשות והחוזק שקיים עד היום. חולשה- החנות ממוקמת במקום מאד לא נגיש וכן שעות הפעילות לא מרובות. החוזקות הדבר העיקרי שבולט זה השירות!!! בעל החנות נותן שירות של VIP יותר מכל חברותיה.. וכן באיכות של המוצרים- הם מוכרים רק דברים שוים ולא סתם צעצועים! בזה הם גאים והם רוצים לבטא זאת מאד באתר. השירות כעת באתר יכלול שירות משלוחים בעלות מינימלית וכן כל תקלה מקטנה עד גדולה תטופל בהקדם האפשרי כי בזה הם גאים וזה חלק יחודי של העסק. בעל העסק רוצה לראות את העסק בעוד שנתיים- משלש את עצמו ברווחים!
04
הבנת הפרסונה בעזרת סקר המשתמשים
קהל היעד שלנו מתחלק ל 3: 1. אמא צעירה בת 22 שחשוב לה סטייל, עיצוב, יוקרה, וטרנדיות. הן בגלישה באתר, והן במוצרים עצמם. 2. אמא ל8 ילדים בת 45 שחשוב לה איכות, חוזק, פרקטיקה, והעיקר שיהיה לה קל וידידותי לגלוש. 3. סבתא בת 65 צריכה שיהיה לה גלישה ברורה מפורטת וידידותית העיקר לא מסורבלת.
05
הסקת מסקנות לאחר הבנת הפרסונה
האתר צריך להיות סטייל ויוקרתי-תוך שימת לב שלא יהיה יותר מידי-כדי שהגולשים לא יבהלו יפתחו את האתר ומיד יסגרו בלי להסתכל אפילו במחירים. מעוצב, טרנדי,קלאסי והעיקר מזמין. ומצד שני לשים לב לנקיות לחלל לבן ששם דגש על המוצרים בעצמם ולא על דברים מסביב שמפריעים לגולש ובפרט ל2/3 מהפרסונות שיגלשו באתר.
06

Persona

Design system